דף הבית » אודות

Trans-That שירותי תרגום (מבית קונביז מ.ד.ס בע”מ) הוקמה בשנת 2009 כדי לענות על הצורך המתגבר והולך בתרגום שפות ובעיקר של עברית.

בעידן האינטרנט לקוחות זקוקים יותר מאי פעם לשירות תרגום מהיר ואמין שיוכל לענות על הצורך להמיר טקסט לשפה זרה ולעיתים בהתראה של דקות.

אנו מציעים תרגום לעברית מכ-60 שפות שונות וגם להפך – תרגום מעברית לאותן השפות.

טרנס ד’את שירותי תרגום (מבית קונביז מ.ד.ס בע”מ) ממוקמת בישראל, מדינה בה השפה העברית היא השפה הרשמית לצד ערבית. את השפה העברית דוברים היום 9 מיליון איש ברחבי העולם כשמתוכם יותר ממחצית דוברי עברית שפת אם.

תחומי ההתמחות שלנו

תחומי ההתמחות שלנו אינם מוגבלים. למעשה אנו מתרגמים לעברית או מעברית כל סוג של טקסט/מדיה בכל שפה כמעט.

הלקוחות שלנו מגיעים אלינו מכל מקום בעולם. אנו מתרגמים עבור חברות פרסום ומדיה, ערוצי טלויזיה, אתרי אינטרנט, עיתונים, חברות בניית אתרים וחברות כתיבת תוכן שכל הזמן זקוקות לתרגום מהיר של טקסט ומדיה.

עבור לקוחות עסקיים או חברות אנו מבצעים בין היתר תרגום חוברות הפעלה, תרגום פיננסי ותרגום אתרי אינטרנט, תרגום תכניות אדריכליות, תרגום מאמרים, תרגום מדיה והכנת כתוביות לסרטי תדמית וסרטי הדרכה, תרגום ספרים ועוד.

עבור לקוחות פרטיים אנו מבצעים בין היתר תרגום של מסמכים אישיים, תרגום קורות חיים, תרגום מאמרים אקדמיים, תרגום מכתבים ישנים, תרגום למסמכים רשמיים ואפילו תרגום של קעקועים.

הצוות שלנו

הצוות שלנו מורכב ממתרגמים מקצועיים ומנוסים דוברי שפות שונות בעלי ידע אקדמי לפחות. כאלה שסיימו לימודים לתואר שני או ראשון או סטודנטים מוכשרים מכל התחומים. אנו מעסיקים גם מתרגמים מוסמכים ונעזרים בבעלי מקצוע לטובת מתן שירותי תרגום למגזר המקצועי.

כל המתרגמים שלנו הם בעלי ניסיון בתחומם ובכל מקרה כל המתרגמים שלנו עוברים בחינת ידע וכישורים לפני שהם מתחילים לעבוד אצלנו.

מתרגמים בעלי ניסיון בלבד יכולים לפנות אלינו על ידי מילוי הטופס בעמוד – דרושים מתרגמים.

מה אנו מבטיחים

 • שירותי תרגום מעברית ל-60 שפות שונות
 • שירותי תרגום מ-60 שפות שונות לעברית
 • תרגום מהיר
 • תרגום איכותי
 • מיומנות מקצועית
 • עמידה בלוחות זמנים
 • אמינות ללא פשרות
 • צוותים גדולים ומיומנים לביצוע עבודות בהיקפים גדולים

אתם יותר ממוזמנים לשאול אודות העבודה איתנו את אחד הלקוחות שלנו.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


  X
  דילוג לתוכן