ניו יורק

תרגום עסקי לחברות ועסקים

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תרגום איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
מתרגמים דוברי השפה כשפת אם
מעל 12 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
תרגום של כ-1000 מילים יכול להתבצע תוך יום!
customers

תרגום איכותי עם Trans-That

כבעלים של עסק או חברה אסור לכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר. תחום התרגום אינו יוצא דופן ובשביל זה אנחנו פה בשבילכם ב-Trans-That. אצלנו תוכלו לקבל תרגום מקצועי ואיכותי מעברית ל-60 שפות שונות ולהיפך, ליהנות ממתרגמים דוברי שפות שונות ברמת שפת אם שמתמחים בתחומי דעת שונים ולהבטיח תרגום ברמה הגבוהה ביותר. פנו אלינו. נשמח לעזור

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

אנו מעניקים שירותי תרגום לחברות ועסקים ולגופים המובילים במשק. שירותי התרגום לחברות ניתנים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. אנו מציעים שירות מהיר ומקצועי בכל התחומים ותרגום של כל סוגי המדיה.

שירותי התרגום המקצועיים שלנו מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם המכירים את הטרמינולוגיה והמנוחים המקצועיים לפי הדרישות המקובלות בענף.

שירותי תרגום לחברות ועסקים ויחידים

חברות וארגונים נדרשים לשירותי תרגום ייחודים לעסקים. אנו מעניקים להם שירות מקצועי ויחס אישי ייחודי. נשמח לקחת חלק בתרגום סרט התדמית שהפקתם, תרגום חוזי העסקה ואפילו תרגום התוכן השיווקי שלכם. אנו נוכל לבצע תרגום לאתר האינטרנט של החברה שלכם ואפילו לכרטיסי הביקור של העובדים.

שירות בהתאמה לדרישות וצרכי הלקוח

שירותי תרגום הם מקצוע חשוב ואפילו סוג של אומנות. אנו ב-חברת תרגום Trans-That מבינים שתרגום מסמך זו עבודה חשובה ומהותית ולכן אנו עושים את הכל כדי שהתרגום יגיע אליכם באיכות הגבוהה ביותר.

אצלנו כל לקוח זוכה ליחס אישי, תרגום מדויק, אמין ומקצועי בשפות שונות. אם הנכם זקוקים לתרגום מהיר של תוכן שיווקי, תרגום לסרט, תרגום כתבה עיתונאית או מאמר אקדמי, אצלנו תקבלו את כל שירותי התרגום במהירות, יעילות ומקצועיות.

אצלנו תוכלו לקבל תרגומים במגוון שפות והכל במחירים תחרותיים, באיכות ללא תחרות ועם שירות אישי ומסור. נסו אותנו ולא תתאכזבו

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


    X
    דילוג לתוכן