דף הבית » תרגום שפות » שירותי תרגום מאנגלית לעברית

שירותי תרגום מאנגלית לעברית

אנגלית היא שפה בינלאומית וחשובה אבל לעתים יש צורך לפרסם תוכן שנכתב בה עבור ישראלים דוברי עברית. התוכן הזה יכול להיות אתר אינטרנט, מצגת או פרסומים אחרים. רמת השפה שבה נכתבים התכנים חשובה מאוד, כדי שהקורא יתרשם ויבין שאתם מקצועיים וירצה להיות איתכם בקשר. אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, ואתם לא רוצים לאבד אף אחד רק בגלל שגיאה בניסוח.
לכן לא מומלץ לנסות לתרגם לבד. אפילו אם יש לכם ידע בעברית או אנגלית ברמת שפת אם, זה לא פשוט בכלל להתמודד עם מלאכת התרגום, ואתם צריכים מומחים כדי לתרגם באמת ברמה מקצועית. ככה תדעו שהתוכן שתקבלו משקף את תוכן הטקסט המקורי וייכתב בשפה שוטפת ותקנית – הכירו את שירותי תרגום מאנגלית לעברית.

שירותי תרגום מאנגלית לעברית – מה הצורך?

שירותי תרגום הוא עניין למקצוענים. ראשית יש צורך במתרגם בעל ידע בשפה ברמה גבוהה גם בעברית וגם באנגלית. המתרגם צריך להכיר היטב את דקויות השפה, כללי הדקדוק, הביטויים והתרבות במדינות היעד, במקרה שלנו – ישראל. אבל מלבד הידע בשפה ובתרבות, על המתרגם להיות בעל השכלה וידע מקצועי לתחום בו עוסק התוכן המדובר.

מתרגם שיש לו את כל היתרונות האלו יידע לבחור את המילים הנכונות, להבין את התחושות והדקויות שיש בטקסט באנגלית ולהעביר אותן לקורא העברי. מתרגם איכותי יעודד את קהל היעד להיות איתכם בקשר, או אם מדובר במוצר – לקנות את המוצר.

עם Trans-that תוכלו להיות בטוחים שהתוכן המתורגם יהיה אפקטיבי וישדר מקצועיות ועושר מילולי ברמה גבוהה. המתרגמים שלנו הם בעלי ניסיון רב והם יודעים להבין את הדרישות שלכם ולתת את השירות שלו אתם זקוקים.

שירותי תרגום לשפות נוספות

התרגום מאנגלית לעברית הוא רק אחד מסוגי התרגום שאנו מציעים. אנחנו מספקים שירותי תרגום בעשרות שפות. התרגומים שלנו מגיעים במחירים אטרקטיביים. כמו כן אנחנו מספקים מענה אנושי מהיר בכל שעות היממה ומבטיחים לכם היענות וזמינות.

קראו גם – ההיסטוריה של השפה האנגלית

שירותי תרגום מאנגלית לעברית – עבודת המתרגמים

המתרגמים שלנו נותנים שירות איכותי לגבי כל סוג טקסט ובכל תחום בו הוא עוסק, מנושאים אקטואליים, דרך מסמכים עסקיים, תרגום אתרי אינטרנט ועד למאמרים מדעיים. לפני שהמתרגם מתחיל במלאכת התרגום, הוא חוקר ולומד לעומק את הנושא שבו עוסק הטקסט אותו תרצו לתרגם. זאת כדי לתת שירות איכותי ולהבין מהי בדיוק מטרת הטקסט.

אם יהיה צורך אנחנו נוכל, כחלק מהשירות, לערוך להגיה ולשפר את הטקסט, כדי לתת לכם חזרה תוצר איכותי ומדויק לשביעות רצונכם השלמה.

כך תפנו לקבלת שירות אצלנו

אצל חברת תרגום טרנס דאת מענה אנושי זמין לקבלת פניות במשך כל שעות היממה. לאחר מכן אנחנו מגדירים בשיחה עם הלקוח את דרישותיו ואת אופי הבקשה, וקובעים לוח זמנים לביצוע הפרויקט. לאחר הגדרת הבקשה, אנו בוחרים מתוך צוות המתרגמים של Trans-that את איש המקצוע שהכי מתאים לטפל בבקשה שלכם. המתרגם יעבוד על התוכן שלכם וכשהוא יסיים התוצר יועבר לאישורכם.

זכרו! תרגום איכותי הינו כרטיס הביקור שלכם. צרו קשר עוד היום ותצטרפו אל אלה שהחליטו לבחור Trans-that וקבלו גם אתם תרגום מקצועי ומנצח.

♥ אם חיפשם בגוגל, נוטריון אנגלית, תרגום אנגלית ערבית, תרגום מקצועי מאנגלית לעברית, הגעתם למקום הנכון! trans-that שירותי תרגום איכותיים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

  גלילה למעלה
  Call Now Button
  לקבלת הצעת מחיר

   X
   דילוג לתוכן