דף הבית » תרגום טקסט » תרגום פיננסי

תרגום פיננסי

עם התפתחות השיווק הדיגיטלי בעולם, שיתוף פעולה בין חברות וארגונים פיננסיים בין לאומיים הפך נפוץ מאוד. שיתופי הפעולה הללו נושאים בחובם עבודה משותפת עם פרטנרים ולקוחות מחו”ל. העבודה המשותפת הזו דורשת שקיפות של המסמכים הפיננסיים של החברה שלך אל מול הלקוחות או המשקיעים.
היום, כמעט כל החברות הבינלאומיות נדרשות לתרגם את המידע הפיננסי שלהן למגוון שפות ולעיתים גם חברות שרוצות להתרחב אל השוק הגלובלי נדרשות לכך. אנו מציעים לך לנצל את שירותי התרגום שלנו ולהרוויח מהניסיון חסר התקדים שלנו בתחום התרגום הפיננסי או תרגום משפטי.
Trans-that שירותי תרגום עוסקת בתרגום מסמכים לארגונים וחברות פיננסיות, רואי חשבון, בנקים, בורסות ומכונים פיננסיים אחרים ברחבי ישראל והעולם. לצוות שלנו יש ניסיון עצום בתרגום מסמכים פיננסיים מכל הסוגים, כולל תוכניות עסקיות, מאזנים, ראיית חשבון ודוחו”ת, חומרים שיווקיים, מסמכי ביטוח ועוד…

שירותי תרגום בכלל וגם תרגום פיננסי בפרט מחולקים לשלושה שלבים עיקריים:

 1. שיחה מעמיקה עם מנהל לקוחות לאפיון התרגום וקבלת הצעת המחיר. בשלב הזה מנהל הלקוחות יעזור לכם להגיע להחלטות הנוגעות לאופי התרגום ויחד תקבלו החלטה בנוגע ללוחות הזמנים.
 2. תרגום הפרוייקט על ידי מתרגם מקצועי עם ניסיון בתחום הפיננסי. אנו עובדים רק עם מתרגמים מנוסים כדי להבטיח שהתרגום ייעשה בצורה מדוייקת תוך שימוש במינוחים המתאימים.
 3. לפני שליחת התרגום אליכם בחזרה המתרגם מבצע הגהה מדוקדקת וקפדנית של החומר המתורגם למניעת טעויות סופר. תוכלו לבקש ממנהל הלקוחות הגהה נוספת על ידי מתרגם אחר בתוספת תשלום.

הצוות שלנו מכיל מתרגמים איכותיים אשר מתמחים בתחומים ובתעשיות הפיננסיות השונות בשישים שפות שונות כך שאנו מסוגלים להתמודד עם תרגום פיננסי בכל רמת קושי.

אנו ב Trans-that מבטיחים לכם מקצועיות, יעילות וסודיות. גם אם לא עבדתם עדיין איתנו, הרשו לעצמכם להצטרף לחוג הלקוחות המרוצה שלנו.

 

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

  גלילה למעלה
  Call Now Button
  לקבלת הצעת מחיר

   X
   דילוג לתוכן