דף הבית » תרגום טקסט » תרגום אקדמי

תרגום אקדמי

תרגום מאמרים של תכנים ומאמרים אקדמיים על ידי מומחים

הסביבה האקדמית שואבת את התכנים הלימודיים השונים ממקורות מידע רבים ומגוונים (מארצנו הקטנטונת וממחוזות רחוקים כאחד).

במקרים רבים הדבר מקשה ולו מעט על הסגל האקדמי, על הסטודנטים, על המרצים ואף על המרצים הבכירים אשר נתקלים במעין מחסום שפה בכל הקשור לקריאה והבנה של מקור המידע והשימוש בו. בין אם מדובר במאמרים, בעבודות חקר, ספרים, מסמכים, כתבי עת וכל חומר אחר אשר נכתב בשפה זרה.

תרגום אקדמי מקצועי

הפתרון האידיאלי והנכון לבעיה מסוג זה היא פנייה לשירותי תרגום אקדמיים מקצועי המבוצעים ע”י צוות מתרגמים אקדמיים בעלי הידע והניסיון ברמה גבוהה, אלו יסייעו בידכם לתרגום אקדמי מעברית לאנגלית, מאנגלית לעברית ולכל שפה אחרת בה הנכם מעוניינים.

אז בין אם מדובר בתרגום מאמרים אקדמיים או כל תוכן אחר אשר יתורגם ברמת דיוק גבוהה למקור, הרי שחשיבות הפנייה אל מיטב המומחים בתחום התרגום היא מהותית והכרחית להצלחתכם ולהבנת החומר לו אתם זקוקים, שכן היא תאפשר לכם לקרוא ולהבין את משמעות התוכן בצורה קלה, פשוטה ומובנת בשפת האם שלכם.

חשוב להבין ולזכור כי שירותי תרגום מקצועיים חייבים להיעשות על ידי אנשי מקצוע מיומנים אשר הוכשרו לכך, זאת כמובן על מנת להוביל להצלחה וליהנות מחומר המתורגם בצורה האיכותית וברמת דיוק מרבית.

ישנה חשיבות רבה לבחירת החברה המספקת את שירותי התרגום, על כן מומלץ לפנות לחברת תרגום מובילה בתחום, אשר בידה הידע והכלים הנכונים לתרגום מקצועי, יעיל ומהיר.

תרגום אקדמי עם חברת Trans-that

 • מקצועיות – חברת Trans-that הינה חברה מקצועית בעל וותק וניסיון רב שנים בתחום התרגום בכלל ותרגום אקדמי בפרט המספקת את שירותיה המקצועיים הן למגזר הפרטי, העסקי והן לציבורי. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מתורגמים מקצועי ואמין אשר עברו הכשרה אקדמיית ודובר את שפת האם של אותה שפה המתבקשת לתרגום בתחומים שונים וזאת על מנת להוביל לכדי תוצאה מושלמת ואיכותית. בין לקוחותינו ניתן למצוא את: אוניברסיטת תל אביב, המשרד לביטחון פנים, כללית, הסוכנות היהודית לארץ ישראל, וואלה ועוד.
 • שפות תרגום – חברתנו מספקת את שירותי התרגום בלמעלה מ-60 שפות, כך שתוכלו ליהנות מהבנה וממשמעות התוכן בכל שפה מתבקשת בצורה היעילה והאיכותית.
 • תחומי תרגום – חברתנו מספקת שירותי תרגום מאמרים ושירותי תרגום במגוון רחב של תחומים כגון: רפואה, מדעי הרוח, מדעי המחשב, כלכלה, מדעי המדינה, משפטים, אומנות, הנדסה, חינוך וכו’ כאשר כל תחום וכל נושא מתורגם באמצעות מתרגם המומחה באותו תחום ספציפי וכל זאת על מנת שתוכלו ליהנות מתרגום מאמר אקדמי בצורה המקצועית והמדויקת ביותר.
 • שירות מהיר – שירותי התרגום הניתנים בחברתנו מבוצעים בצורה מהירה ואיכותית תוך עמידה בלוחות זמנים.
 • שירותים נוספים – במסגרת החברה תוכלו ליהנות משירותי תרגום נוספים ושונים הכוללים בין היתר: תרגום אתרי אינטרנט, תרגום חוזים ומסמכים, תרגום מדיה והכנת כתוביות, תרגום חוברות הפעלה ועוד.
 • מחירים – שירותי התרגום האקדמי הניתנים בחברתנו מוצעים במחירים משתלמים ואטרקטיביים, כך שתוכלו ליהנות משירות ואיכות ברמה מקסימלית ובמחיר מינימלי.
 • שירות ואמינות – החברה מספקת את שירותיה במסירות ובאמינות ללא פשרות.

תרגום אקדמי

דרישות התרגום למטרות אקדמאיות הם ייחודיות ומשתנות בין תחומי הלימוד והמחקר השונים. במהלך התרגום אנו מעניקים ערך מוסף ודגש למונחים המקצועיים.

ניתן להזמין אצלנו שירותים לצרכי מחקר ולימוד במגוון תחומים שונים. החל ממדעי הרפואה וכלה במכטרוניקה.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

  גלילה למעלה
  Call Now Button
  לקבלת הצעת מחיר

   X
   דילוג לתוכן