מטריושקה - בבושקה

תרגום מעברית לרוסית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תרגום איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
מתרגמים דוברי השפה כשפת אם
מעל 14 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
תרגום של כ-1000 מילים יכול להתבצע תוך יום!
customers

תרגום איכותי עם Trans-That

היום כבר כמעט כולם יודעים. תרגום לרוסית הוא הכרח ולא רק למי שעובד עם רוסיה ומדינות ברית המועצות לשעבר. הודות למיליון העולים שהגיעו למדינת ישראל ממדינות חבר העמים, תרגום מעברית לרוסית חייב להיות מקצועי, מדויק ואיכותי. אנחנו בחברת התרגום Trans-That עוסקים בתרגום כבר מעל עשור, מעסיקים מתרגמים מעברית לרוסית שדוברים את שתי השפות ברמת שפת-אם, יודעים להתאים את הטקסט לתרבות הרוסית ובעיקר – מעבירים את משמעות המילים ולא רק את התוכן. פנו אלינו ופתחו לעצמכם שער לדוברי רוסית בארץ ובעולם.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

להיעזר בגוגל טרנסלייט או בכל תוכנה אחרת כל אחד יכול. אבל לתרגם באופן מדויק, להכיר את הניבים, את רזי השפות, כללי הדקדוק והתחביר ואת התרבות כמו גם את הניואנסים הקטנים בשתי השפות זה כבר עניין למקצוענים או במילים אחרות – למתרגם עם ניסיון עשיר ועם רזומה מכובד. תרגום הוא אומנות והמתרגם צריך גם יידע והשכלה בתחום אותו הוא מתרגם כדי שהמטרה תושג במלואה והוא ורק הוא, יוכל לעשות שימוש נכון במילים הנכונות כדי לשכנע את הקהל לבצע פעולה כלשהיא כמו רכישת מוצר, השארת פרטים וכדומה. תרגום מקצועי מעברית לרוסית יעביר את התחושות והרגשות שאתם רוצים להעביר, אם מדובר על משהו אישי. 

תרגום מעברית לרוסית כדי להגיע להמון לקוחות פוטנציאליים

אם אתם מחפשים שירותי תרגום מעברית לרוסית למטרה עסקית, בשביל לשווק את העסק שלכם וכדומה, אתם עשויים להגיע לכמות גדולה מאוד של עיניים. הכלכלה הרוסית מתחזקת כל הזמן (למרות ועל אף המלחמה באוקראינה) והיא מביאה עימה המון הזדמנויות עסקיות וחבל שהשפה תהווה מכשול כלשהוא. ברחבי העולם יש קרוב ל-280 מיליון דוברי רוסית כשמעבר לכך שהיא השפה הרשמית ברוסיה, ביתר מדינות ברית המועצות וב-3 המדינות הבלטיות היא גם השפה המדוברת ביותר באירופה. כל עניין עסקי עם נגיעה רוסית יחייב תרגום מקצועי ואיכותי, מדוקדק ומדויק של חוזים, התכתבויות מיילים, תרגומים טכניים ואחרים.

תרגום איכותי להנעת לקוחות פוטנציאליים

תרגום מעברית לרוסית בצורה איכותית יכול להיות המנוע שלכם להצלחה שיווקית מסחררת לקהל דובר הרוסית. הוא יפתח לכם נתיב לקהלים שאולי לפני כן לא חשבתם עליהם או לא העזתם לפנות אליהם בגלל מחסום השפה והוא יכול להיות רלוונטי לכל חומר פרסומי כמו ברושורים, אתרי אינטרנט, מצגות ומה לא… השפה בה ייכתבו התכנים יכולה להיות מה שיניע את הקהל שלכם ליצור איתכם קשר וכך גם לא תאבדו לקוחות. בסופו של דבר התוצר הסופי ייצג אתכם. הוא אמור לשקף את המסר שלכם וחייב להיות בתקינות מלאה כדי שזה יקרה. 

תרגום מעברית לרוסית עושים רק ב-Trans That

אנחנו ב- Trans That מציעים לכם תרגום במגוון רחב של שפות, ועברית ורוסית הם רק צמד אחד מבין עשרות צמדי שפות שאנו מספקים בהם את שירותי התרגום המעולים שלנו. אנחנו מקפידים על היענות וזמינות מידיים כמו גם על ביצוע מהיר של הפרויקט וכמובן מחירים אטרקטיביים שמתאימים לכל אחד. המתרגמים שלנו מומחים כל אחד בתחומים ספציפיים כמו טכנולוגיה, משפט, מדיה ותקשורת, אומנות, אקטואליה ותחומים מקצועיים וכלכליים נוספים. 

מה אנחנו מתרגמים? כל מה שהלקוחות שלנו צריכים מה שיכול להיות להיות מודעות, מידע מקצועי, כתבי יד, חוזים, מכתבים אישיים, מסמכים, סרטים, תכתובות בדואר האלקטרוני, קורות חיים ואחרים והכל תוך שימת דגש על לוקליזציה של התוכן כדי שהוא יהיה מותאם לקהל היעד שלו.

איך זה עובד בפועל?

לא משנה מתי תפנו אלינו, תמיד תקבלו מענה בכל מה שנוגע לתרגום מעברית לרוסית. לאחר שנקבל את הפנייה נחזור אליכם בשביל לקבל את הפרטים המלאים על הפרויקט כמו גם כדי להגדיר לוחות זמנים ולתת לכם הצעת מחיר.

בשלב הבא נאתר את המתרגם המתאים ביותר לפרויקט שלכם והמתרגמים הרבים שיש לנו, נעדכן אותו בפרטי הפרויקט ובלוחות הזמנים שנקבעו. בסיום העבודה יישלח אליכם התרגום המוכן לאישור.

אם גם אתם רוצים ליהנות מעבודה של אנשי מקצוע טובים במיוחד, אם אתם צריכים תרגום לא פחות ממושלם אנחנו הכתובת בשביל זה. 

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


    X
    דילוג לתוכן