תרגום מספרדית לעברית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תרגום איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
מתרגמים דוברי השפה כשפת אם
מעל 14 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
תרגום של כ-1000 מילים יכול להתבצע תוך יום!
customers

תרגום איכותי עם Trans-That

אם אתם צריכים תרגום מספרדית לעברית הגעתם למקום הנכון. אנחנו, כחברת תרגום מקצועית מנוסים בתרגום של כל סוגי הטקסטים. מסמכים היסטוריים לצורך קבלת אזרחות כזו או אחרת, אתרי אינטרנט בתחום התיירות שיעזרו לתרמילאים הישראליים במדינות דרום אמריקה, מידע מקצועי וטכני לעסקים שעובדים עם ארצות דוברות ספרדית, סרטים וסדרות טלוויזיה, חוזים בספרדית, מידע רפואי ומשפטי ובעצם כל טקסט שמקורו בשפה הספרדית ושיש צורך להנגיש אותו לדוברי עברית. פנו אלינו וגלו גם אתם חברת תרגום שעובדת בשבילכם.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

אם יש ברשותכם אתר, אתם בוודאי מודעים לחשיבות של אופי התכנים והצגתם בשפה המתאימה, כדי למשוך את הלקוחות ליצירת קשר עמכם. באתרים של שפות זרות, חשוב להציב תכנים מתאימים בשפת מדינת היעד, כדי למשוך לקוחות רלוונטיים.

ספרדית, למשל, היא השפה השלישית המדוברת בעולם, עם 570 מיליון איש דוברי השפה ברחבי העולם במדינות רבות כגון קולומביה, מקסיקו, ארגנטינה, ארה”ב וכמובן ספרד.

הספרדית מדוברת ביותר מעשרים מדינות, ותפוצתה החלה לאחר ימי הכיבוש של ממלכת ספרד במאה ה-17. לשפה הספרדית יש ניבים והיגויים שונים בין המדינות, ולכן מומלץ להיעזר בחברת תרגום מקצועית כי גם אם אתם דוברי שפת אם ספרדית, לא תמיד תוכלו לתרגם תכנים ברמת דיוק מתאימה בהתאם לשפת היעד (עברית), וחברת תרגום תוכל לסייע לכם בכך באופן מקצועי.

יתרונות שירותי תרגום מספרדית לעברית עבורכם

קיימים יתרונות רבים לפנייה אל חברת תרגום שתוכל לבצע עבורכם את תרגום התכנים עבור אתר העסק שלכם בשפה של המדינה הזרה אליה אתם מכוונים את קהל היעד שלכם.

קודם כל, חברת תרגום תתמקד בתכנים מקצועיים ואיכותיים שיתאימו לקהל היעד שלכם. כך תוכלו להיות רגועים שהתוצר הסופי של מלאכת התרגום יוכל לייצג אתכם בצורה מדויקת. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבורכם.

תרגום מקצועי מספרדית לעברית הוא מלאכת אומנות ברמה גבוהה, ומתרגם מקצועי שיודע לבצע את עבודתו יוכל לבחור את המילים המתאימות עם חיבור נכון, דקדוק, וגם מתוך הכרות עם הרקע התרבותי של המדינה הזרה, כגון של ספרד, מדינה העשירה בהיסטוריה מרתקת, תרבות וכן ניבים ולשון היגוי ייחודית לה. יתרונות אלו מעניקים לכם ערך מוסף לקבלת תוכן איכותי ולא פחות מכך.

היבט זה חשוב כדי שתוכלו לשווק את האתר שלכם באופן הטוב ביותר לקהל היעד במדינה הזרה אליה אתם מכוונים את ההיבט השיווקי. זה חוסך לכם זמן יקר בכך שאתם פונים אל חברת תרגום מקצועית שתבצע עבורכם את העבודה של כתיבת התכנים המתאימים לשיווק איכותי.

שירותי התרגום של חברת Trans That, מה הם מציעים עבורכם?

שירותי התרגום של חברת Trans That מאפשרים לכם תרגום איכותי במגוון שפות שתבחרו, בעבודה מול צוות מתרגמים איכותי ומקצועני שיבצע עבורכם את התרגום. אתם מקבלים מחירים נוחים וכן מענה עבורכם לאורך כל שעות היממה, בכל שאלה או בקשה עבורכם, עד קבלת התוצר הסופי שיהיה לשביעות רצונכם.

אתם מקבלים צוות מנוסה בכתיבה של תכנים מגוונים במגוון תחומים למשל: היסטוריה, טכנולוגיה, ספורט, תיירות, טיולים, מסמכים רפואיים, חוזים ומסמכים כלליים, קורות חיים, משפט, אומנות, תקשורת וגם במדיה למשל סרטים, כתוביות, סדרות ועוד מגוון תחומים רבים נוספים. כל תחום שתרצו תוכלו לקבל  תרגום על ידי צוות העובדים של החברה. תוכלו לתרגם כל מסמך שתרצו בכל שפה, ספרדית או כל שפה אחרת, עליכם רק להגדיר את רצונותיכם מול נציגי החברה. החברה מציעה לכם גם שירותי עריכה והגהה של טקסטים מגוונים, בכל שפה. עבודת התרגום היא משימה לא פשוטה הדורשת הכרות וידע קודם, כדי להפיק תרגום מוצלח.

חשיבות מלאכת התרגום ומהלך העבודה מול הלקוח

מלאכת התרגום, כאמור, היא אומנות בפני עצמה ודורשת היכרות וידע כולל ניסיון בתחום זה, כדי להנפיק מסמך מתורגם מקצועי עבור הלקוח בשפה המבוקשת. בכל שלב של התרגום, מבצעים שלבי תיקונים והגהה, עד לקבלת התוצר הסופי שיהיה לשביעות רצונכם, לא נתפשר על פחות מהטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים. מסמך התרגום עובר הגהה מסודרת וקפדנית ביותר כדי שתקבלו תוצר מושלם.

לאחר קביעת הצעת המחיר ואישורה, ייבחר מתרגם מתוך צוות המתרגמים אשר יוכל לסייע לכם בביצוע התרשום בצורה יעילה ואפקטיבית עבורכם. ייקבע גם לוח זמנים לביצוע העבודה, ותקבלו בתמורה תרגום ברמה גבוהה.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


    X
    דילוג לתוכן