דף הבית » עימוד והכנה לדפוס – DTP

עימוד והכנה לדפוס – DTP

כשירות משלים לשירותי התרגום שלנו אנו מציעים גם שירותי עימוד והכנה לדפוס.

עימוד והכנה לדפוס של ספרים בכל השפות

עימוד הוא אחד השלבים האחרונים להם תזדקקו בתהליך תרגום הספר או תרגום חוברת ההפעלה שלכם. בתהליך העימוד, מעוצב כל עמוד בדומה למקור מחד, תוך ניסיון לשמר קו עיצובי אחיד לאורך כל הספר או החוברת מאידך. ניתן אצלנו לבצע עימוד גם לעיתונים, קטלוגים, פרוספקטים וחומרים דיגיטליים שונים.

העבודה מתבצעת על ידי מעמדים וגרפיקאים מקצועיים, בתוכנות העימוד המתקדמות ביותר כגון InDesign, Illustrator, Photoshop לעימוד מקצועי של קבצים מרובי עמודים, תוך שילוב מלל, טבלאות, תמונות ואלמנטים גרפיים שונים. את הקובץ הסופי תקבלו בפורמט PDF הנפוץ אותו ניתן להעביר לבית הדפוס.

עימוד והטמעת נוסחאות או תווים מיוחדים

עימוד זו מילה אחת הכוללת בתוכה המון. עימוד של חומר טכני או חוברות הפעלה אינו דומה לעימוד של ספר תורני מתורגם. לכל אחד מהם סגנון משלו ודרישות המותאמות לתחום הספציפי. בטקסטים מורכבים, כגון טקסטים מתמטיים, יש צורך בכתיבה מחדש של נוסחאות. אנו מסוגלים לספק ספר או חוברת מוגמרת, מוכנה להדפסה וקריאה.

עימוד דו-לשוני ושילובי שפות

ברשותנו ספריות גופנים עשירות המאפשרות בחירת גופן מתאים לכל שפה. בעת תרגום מאנגלית לעברית של חוברות הפעלה יש צורך בהיפוך טבלאות ותרשימים. שירות זה ניתן במסגרת העימוד והסידור שאנו מספקים. באם תרצו, תוכלו להזמין אצלנו עימוד והכנה של חוברות וספרים דו-לשוניים.

הכנה לדפוס

ההכנה לדפוס כוללת בין היתר התאמה של גודל הדף, גלישה בשני צדי העמוד, הכנה של עמודי כריכה והכנת סימונים לבית הדפוס. אנו מסוגלים להתמודד עם עימוד והכנה לדפוס של כל חוברת, ספר או מדריך הפעלה. פנו אלינו ונתאים את הפתרון הטוב ביותר עבורכם במחיר אטרקטיבי במיוחד.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

  גלילה למעלה
  Call Now Button
  לקבלת הצעת מחיר

   X
   דילוג לתוכן