אולם קולנוע

הטמעת כתוביות

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

עבודה איכותית בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
במידת הצורך מתרגמים דוברי השפה כשפת אם
מעל 12 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
הטמעת כתוביות יכולה להתבצע גם תוך יום!
customers

הטמעה איכותית עם Trans-That

הטמעת כתוביות היא פעולה שחייבת להתבצע ברמה גבוהה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ולעיתים בלחץ של זמן. אם גם אתם נדרשים להטמעה מקצועית ואיכותית של כתוביות לפורמטים מגוונים ולתוכנות עריכה שונות, פנו אלינו ל-Trans-That. יש לנו ידע וניסיון רב שנים בתחום זה בעבודה עם גופי שידור, תחנות טלוויזיה וחברות הפקה. אנחנו פה 24/7 ונשמח לעזור גם לכם:

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

תהליך הטמעת כתוביות הינו תהליך מקצועי מורכב בו “מרכיבים” מומחים בתחום המדיה את הכתוביות על קובץ הוידאו כדי שיהיה ניתן להשתמש בו או לשדר אותו. במקרים של הגשת חומרים מתורגמים לגופי השידור השונים, מה שקובע לעיתים היא היכולת של אנשי המקצוע להטמעת כתוביות במהירות הנדרשת לחברות ההפקה ולערוצים השונים. הדרישה היום הינה להפיק כמה שיותר תוכניות עם כתוביות, בין אם מדובר בתכניות מקור או תכניות רכש.

הקושי בהפקת כתוביות והטמעת כתוביות הינו בעיקר בזמן המצומצם שקיים כי כמעט כל גוף שידור דורש הטמעת כתוביות מוקדמת, ופעולה זו צריכה להיות מבוצעת ברמה גבוהה תוך הקפדה גם על הפרטים הקטנים.

בעולם הדינאמי של היום פעמים רבות יתכן שתתרחש תקלה ושעות ספורות לפני העלייה לאוויר, סרט, סדרה או תכנית נותרים ללא הטמעה של כתוביות. כאשר חברה יודעת לעבוד בתוכנות ובפורמטים של אמצעי תקשורת ויזואליים שונים, היא יכולה בלי קושי לבצע הטמעת כתוביות הן לסרטים באורך מלא כמו גם לסרטוני תדמית ולעשות את שני הדברים בצורה מושלמת ומדויקת באותה המידה. אנו בהחלט מודעים ללחצים העצומים שבהם נתונים אנשי ההפקה בערוצי הטלוויזיה השונים ולכן מחלקת המדיה שלנו מספקת שירותי הטמעת כתוביות מהירים, מקצועיים ובאיכות ללא פשרות.

הטמעת כתוביות על סרט – שירות ייחודי לחברות הפקה וטלוויזיה

יכול להיות שאתם בדרך כלל עושים בעצמכם את הטיפול בכתוביות של החומרים שלכם. לעיתים קורה מצב שאינכם עומדים בלוח הזמנים אך יש להגיש את הסרט לשידור בזמן הנקוב. אנו ב-Trans-That נלווה אתכם בכל שלבי ההפקה, החל מתרגום המלל ועריכתו ועד להפקת מוצר סופי בכל פורמט שיידרש. לעיתים, עבור חברות ההפקה וערוצי הטלוויזיה, התהליך החשוב ביותר הינו הטמעת הכתוביות על גבי הסרט עצמו.

אנו מסוגלים לבצע הטמעת כתוביות בפרקי זמן קצרים ביותר, המומחים שלנו מיומנים ומסוגלים לעבוד גם תחת לחץ ולתת הספק מרשים מאוד במקרים שהדבר נדרש.

היתרונות שתקבלו

היתרון הגדול של חברת Trans-That הינו היכולת לבצע הטמעת כתוביות על סרט לכל הפורמטים הנדרשים וגם לתוכנות העריכה השונות, כגון AVID ו-FINAL CUT. אנו מספקים את השילוב המושלם עבור תוכניות טלוויזיה, חברות ההפקה וגופי שידור. אנו מספקים את השירות לכתוביות בעשרות שפות יחד עם שימוש בכל תוכנות העריכה ותוכנות צריבת הכתוביות. כאשר מדובר במצבי לחץ ועמידה בלוח זמנים אנו נעשה מאמץ תמיד לספק את השירות באופן מושלם לשביעות רצונו של הלקוח.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


    X
    דילוג לתוכן