דף הבית » הקלדה » מתי יש צורך בשירותי הקלדה?

מתי יש צורך בשירותי הקלדה?

נדמה כי שירותי הקלדה הם משהו שכבר אין בו צורך. כולם הרי מקלידים על המחשב הביתי וכמעט שלא מגישים עבודות אקדמאיות או שולחים מסמכים בכתב יד. אולם בפועל המציאות שונה ובהחלט יש מצבים בהם קיים צורך בשירותי הקלדה. אתם מוזמנים לקרוא על כך במאמר שלפניכם.

סטודנטית מקלידה

מתי פונים לשירותי הקלדה?

הקלדה נעשית עבור משימות שונות. לדוגמא, עבודות לסטודנטים, הקלדת חוזים והסכמים, הקלדת ספרים, הקלדת דו”חות וכתבי כמויות. מגוון של תחומים עושים שימוש  בשירותי הקלדה מקצועיים.

 בנוסף, קיימים קבצים שאינם שמורים בקובץ וורד או אקסל, למשל כתמונה, ובמצב כזה יש להקליד את הטקסט המופיע בהם כדי לעשות שימוש במסמך. גם הקלדה מטבלאות הכתובות בכתב יד היא סיבה לפנות לשירותי הקלדה והקלדת נתוני מחקר לסטודנטים ודוקטורנטים יכולה להסיר מהם הרבה עבודה טכנית.

בהתאם לכך, שירותי ההקלדה משתנים בהתאם לצורך של מזמין העבודה. לדוגמא, שירותי ההקלדה יכולים לסייע למי שזקוק להם בסידור נתונים וקיצור תהליכים. לשם כך מעבירים להקלדה מסמכים המיועדים להגשה או תכנים כלשהם, והחברה מזינה את החומר. למשל, אדם שיצר תוכן אמנותי ומעוניין להפיצו לגורמים שונים, יגיש אותו קודם לשירותי הקלדה שיהפכו אותו למסמך איכותי ומקצועי.

הקלדה של כתבי יד

לעיתים מוצאים כתבי יד ישנים ורוצים לשמר את התוכן הכתוב לדורות הבאים או לכל מיני צרכים. קריאה מתוך כתב יד, לעיתים כזה שברבות השנים נעשה קשה לפיענוח, היא מלאכה מורכבת ולכן לעיתים נבחר בהקלדה של החומר אל מעבד תמלילים (וורד למשל) כדי לשמור עותק דיגיטלי של החומר. אגב, אם אין צורך בהקלדה של המקור אלא יש עניין רק בתרגום אזי ניתן לשלוח את החומר המקורי לתרגום ואז לקבל את התוכן המתורגם כבר על קבצי וורד.

שירותי קלדנות במגזר העסקי

במגזר העסקי שירותי קלדנות חיוניים כאשר יש צורך לתעד באופן מסודר דיונים משפטיים וישיבות. הקלדת ישיבות הפכה לשימושית בישיבות בהם יש מספר רב של משתתפים ויש לתעד את דבריהם. רישום פרוטוקול במדויק, מילה במילה, הוא בעל חשיבות עליונה כדי שאפשר יהיה מאוחר יותר לקרוא ולבחון את דברי המשתתפים ולהתוות בעקבותיהם המשך פעולה.

כמו-כן, אנשי עסקים, אנשים בעלי מקצועות חופשיים, אנשי מחקר ועובדי ארגונים שונים נעזרים בשירותי הקלדה להזנת תחקירים, דוחות או כאשר יש צורך לשלב מספר מסמכים שאינם שמורים על המחשב וליצור מהם מסמך אחד.  

הקלדה לעורכי דין

אחד התחומים בהם נפוץ השימוש של שירותי הקלדה הוא משרדי עורכי דין. הקלדה לעורכי דין חייבת להיעשות בצורה מקצועית, על-פי כללים ברורים, על-מנת שאפשר יהיה לעשות במסמכים שימוש משפטי.

זקוקים לשירותי הקלדה? דברו איתנו

פורסם ב: הקלדה

תגיות: | | | | | | |

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


    X
    דילוג לתוכן