דף הבית » תרגום ספרים » תרגום ספרים לקראת מכירה באמזון

תרגום ספרים לקראת מכירה באמזון

המהפכה הספרותית

מהפכות רבות לאורך שנות קיומו של המין האנושי מלוות היו בהתפתחויות טכנולוגיות משמעותיות. פריצות הדרך הללו הציתו מאז ומתמיד את הדמיון, רגשו את הלב, הלהיבו את הראש והולידו כמעט תמיד רעיונות חדשים.

במשך שנים רבות עולם ההוצאה לאור נשלט היה בידי ‘שומרי סף’, גופים שלפתחם היו מחזרים סופרים ומנסים למכור את מרכולתם. אותם אדונים, במחי יד היו מרוממים יצירה ספרותית או מבטלים אותה מן היסוד. אותם מקבלי החלטות, שדומה היה שדיברו בשם ציבור הקוראים כולו וייצגו את טעמו ואת רצונותיו.

הספר האלקטרוני – חברו הטוב ביותר של הקורא בשנות ה-2000

קינדל של אמזון
קינדל של אמזון

אולם, ככל שהתקדמה הטכנולוגיה המודרנית וככל שהפכה לנגישה יותר ויותר לציבור הרחב, הרי שחלה תמורה משמעותית בעולם הספרות וההוצאה לאור. גלגולו החדש של הספר, הידוע בכינויו ‘ספר אלקטרוני’, אינו מתיימר להחליף לחלוטין את קודמו. אין ספק שספרים מודפסים בכריכה קשה ימשיכו להוות חלק מהנוף האנושי, אולם חלק גובר והולך מהיצירה הספרותית המודרנית עובר לו אט אט לעולם הדיגיטלי.

ספר אלקטרוני מוגש לקורא כקובץ דיגיטלי לכל דבר ועניין. ניתן לעשות שימוש באותו הקובץ על גבי המחשב הנייח הישן והמוכר ולקרוא מעל גבי המסך את הספר שמעניין אתכם כרגע. מצד שני, יותר ויותר אנשים בעולם נהנים ממכשירי קריאה אלקטרוניים חדישים ומתקדמים כגון ה’קינדל’ של אמזון. מדובר במכשירים קומפקטיים וניידים שתוכננו בראש ובראשונה בכדי לאפשר הנאה מחוויית הקריאה הדיגיטלית.

תרגום ספרים לקראת מכירה באמזון

אחת הפלטפורמות הנוחות ביותר לפרסום ספרים דיגיטליים לרכישה מצד אחד, ולאיתור הספר הדיגיטלי המעניין אתכם ולרכישתו מצד שני, היא אמזון. לא מזמן פרסמה אמזון נתון מדהים לפיו מכירות הספרים האלקטרוניים באמזון עלו זה מכבר על מכירות הספרים הרגילים.

תרגום ספרים לקראת מכירה באמזון

היתרונות לקורא ברורים ובלתי מבוטלים:

 • חיסכון בכסף ובמשקל: הקוראים הדיגיטליים מאפשרים לכם לשאת עמכם מאות ספרים בעת ובעונה אחת במשקל של כמה מאות גרמים בודדים. תוכלו לקרוא כל ספר שברשותכם בכל מקום בו תבחרו, בכל רגע של פנאי ולמשך כמה זמן שתרצו בנוחות מרבית. רכישה זו מבטלת למעשה את העלויות הכרוכות בהדפסה, בנייר, בשינוע ועוד.
 • מגוון עצום בהישג ידכם: שיטוט בחנות הווירטואלית של אמזון יפגיש אתכם עם יותר ספרים ממה שתהיו מסוגלים לקרוא במהלך חייכם. חיפוש בכל תחום עניין יציג אלפי תוצאות רלוונטיות של ספרים אותם תוכלו לרכוש באופן מיידי.
 • קלות השימוש: כיוון שמדובר בטכנולוגיה בסיסית להפעלה, לא כרוך כל קושי בשימוש בה. כל אדם שמסוגל להפעיל טלפון חכם יכול להסתדר עם המערכת בקלות.

גם הסופרים נהנים מיתרונות חשובים מפרסום ספרם בתצורה דיגיטלית באמזון. יתרונות השיטה רבים ומשמעותיים עבור סופרים באופן כזה שחלקם בונים שיטות שיווקיות וספרותיות שלמות המותאמות להגדלת המכירות על בסיס הפעילות באמזון. חלקם, אף מתבססים על המכירות של הספרים באמזון בכדי ליצור הכנסה קבועה ושוטפת.

יתרונותיה של אמזון עבור הסופרים כוללים:

 1. קהל שופט: פרסום ספרים למכירה באמזון מאפשר לדלג מעל משוכת עולם ההוצאה לאור ולהפגיש את יצירותיכם ישירות עם קהל היעד אליו היא מכוונת. כך תוכלו ליהנות מפידבק ישיר ואמיתי במקום מחוות דעת ומביקורות של מתווכים.
 2. חיסכון בעלויות: בכדי להוציא ספר לאור בתצורתו הווירטואלית באמזון כל שתזדקקו לו הוא תרגום איכותי וגרפיקה טובה. אין ספק שמדובר בחיסכון כספי משמעותי לעומת פרסום ספר בדרכים מסורתיות יותר.
 3. העלאה עצמית: אמזון מאפשרת לסופרים עצמאיים להעלות את יצירותיהם למכירה. כך סופרים רבים יותר יכולים להתחיל את דרכם הספרותית, ואילו קוראים יכולים להיחשף למגוון עשיר הרבה יותר של יצירות ספרתיות שייתכן שלא היו מוצאות דרכן לעולם אלמלא דרך זו.
 4. רווחיות: לעומת אמצעי הוצאה לאור אחרים, באמצעות פרסום ספריהם למכירה על גבי אמזון יכולים הסופרים ליהנות משיעור של 70% מההכנסות בגין מכירות ספריהם.
 5. חשיפה לקהל קונים פוטנציאלי נוסף באמצעות תרגום לשפות נוספות – בישראל חיים נכון לשנת 2021 כשישה וחצי מיליון אנשים דוברי עברית ושפות נוספות. שוק זה מוגבל יחסית ותרגום של הספר לשפה האנגלית נניח יכול להביא לחשיפתו לעשרות מיליוני לקוחות פוטנציאליים נוספים. תרגום לשפות נוספות כגון ספרדית יוכל לחשוף את הספר שלכם למאות מיליוני קוראים פוטנציאליים.
 6. גמישות: התצורה הווירטואלית של הספר מאפשרת לסופרים גמישות מרבית בזמן אמת. במידה ומתגלה טעות כזו או אחרת ניתן לתקנה ללא כל קושי ולהימנע מחשיפת לקוחות חדשים אליה. במידה ומתגלה כי הגרפיקה אינה שיווקית דיה ניתן להחליפה ללא קושי.

רוצים לתרגם את הספר שלכם? קראו כאן המלצות או הזמינו תרגום ספרים לאמזון.

פורסם ב: תרגום ספרים

תגיות: | | | |

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


  X
  דילוג לתוכן