בית כנסת

תרגום מארמית לעברית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם אקדמאיים וגם מוסדות דתיים)

תרגום איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
מתרגמים דוברי השפה כשפת אם
מעל 12 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
תרגום של כ-1000 מילים יכול להתבצע תוך יום!
customers

תרגום איכותי עם Trans-That

אנחנו ב-Trans-That מבצעים תרגום מארמית לעברית שיפתח לכם צוהר לעולם חדש-ישן, כך שתוכלו להבין את הטקסטים הדתיים שנכתבו בשפה הארמית ושעיצבו את ההיסטוריה היהודית (תלמוד בבלי, קדיש, כתובות, הגדה של פסח ועוד). אנחנו יודעים לתרגם את כל סוגי הטקסטים בארמית, את כל סוגי הארמית ולהתמודד עם כל פרויקט תרגום מורכב ככל שיהיה. אם אתם מתעניינים בעבר, חוקרים או מרצים באקדמיה פנו אלינו ותקבלו מענה מהיר, שירות אדיב ובעיקר – תרגום מקצועי ואיכותי שאין במקומות אחרים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

השפה הארמית היא שפה השייכת לקבוצה הצפון-מערבית של השפות השמיות. באופן כללי, ארמית קרובה לעברית, אם כי יש הבדלים משמעותיים בין שתי השפות בכל הרמות.

יש כמה סוגים של ארמית עתיקה

  • ארמית עתיקה (מסוף האלף השני עד 700 לפנה”ס)
  • אימפריאל-ארמית (700-300 לפנה”ס)
  • ארמית אמצעית (300 לפנה”ס – המאות הראשונות לספירה)
  • ניבים ארמיים מאוחרים (מהמאות ה-14 עד ה-15 לספירה)
  • ניבים ניאו-ארמיים

כמעט סוג של ארמית קשור קשר הדוק להיסטוריה של העם היהודי והתרבות היהודית. הדוברים הראשונים של ארמית היו השבטים השמיים של הפסטורלים הנוודים (ארמים), שפלשו לעמק הסורי מדרום בסוף האלף השני לפנה”ס ולאחר מכן התפשטו ברחבי סוריה וצפון מסופוטמיה והטמיעו את האוכלוסיות הלא שמיות (חוריאניות) ושמיות (אמוריות) באזורים אלה.

הצורך בתרגום טקסטים מארמית לעברית

בניב הארמי של הגליל כתוב התלמוד הירושלמי. בניב הזה כתובים גם טקסטים וספרים שעוסקים ביהדות, מסמכי עסקים פלסטיניים, מסמכים ארמיים שנמצאו בגניזת קהיר, כתובות מבתי כנסת שהתגלו במהלך חפירות ארכיאולוגיות בארץ ישראל והמון תכנים מהתקופה מהמאה השלישית לספירה ועד תחילת האלף השני לספירה.

עברית-ארמית בבלית היא שפת החלקים הארמיים של התלמוד הבבלי (ומכאן השם המצורף לעתים קרובות “השפה הארמית של התלמוד הבבלי”). הוא מכיל גם טקסטים שמקורם בבבל, כתביו של חנן בן דוד וכו’. ככל הנראה הארמית שימשה את יהודי בבל עד אמצע המאה ה-11. ההשפעה שהייתה לו על העברית כשפת הכתיבה של ימי הביניים והזמנים המודרניים היא משמעותית מאוד.

שירותי תרגום מקצועיים מארמית לעברית

אנחנו מספקים שירותי תרגום מקצועיים מארמית לעברית, ברמה מקצועית ובמומחיות. הצוות שלנו מורכב מצוות של יועצים הממתינים לענות על כל השאלות שלך, ויעזרו לך למקד את הכתיבה ולוודא שהכתיבה עונה על ציפיותך ושהמסמכים מתורגמים בקפידה.

תן לנו לתרגם את המסמכים את המסמכים והמאמרים המקצועיים והאישיים שלך, תוך שמירה על מבנים בסגנון הכתיבה שלך, התאמה לצורך ולקהל היעד. התכנים שלך הם לא רק מילים לתרגום עבורנו אלא אנחנו משקללים גם את התקציב ואת הלו”ז ומשתדלים לעמוד בציפיות.

אנחנו מקפידים לעבוד בשקיפות מלאה

על מנת שתוכלו לקבל מחיר תחרותי ויתרון, כל שיש לעשות כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת הוא לשלוח לנו את הטקסטים או המאמרים בארמית. כדי שתוכלו לקבל מחיר תחרותי ומשתלם, שקלו לשלוח לנו מסמכים רבים במרוכז ככל האפשר.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

שאלות נפוצות

כמה זמן לוקח לבצע תרגום מארמית לעברית?

תרגום הוא פונקציה של מורכבות הטקסט המקורי, אבל לרוב תרגום מארמית לעברית של עד 1000 מילים לוקח כיום עבודה אחד. הקליקו כאן לפרטים נוספים

כמה עולה תרגום מארמית לעברית?

המחיר של תרגום מארמית לעברית מושפע מאלמנטים רבים, למשל מורכבות הטקסט המקורי, לוח הזמנים לתרגום, התאמה לקהל היעד (לוקליזציה) ועוד. לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר

מה צריך לעשות כדי לבצע תרגום מארמית לעברית?

כדי לבצע תרגום מארמית לעברית אתם נדרשים לפעולה פשוטה – לפנות לחברת התרגום טרנסדאת שמתמחה בתרגום מ-60 שפות שונות לעברית

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


    X
    דילוג לתוכן