נרות חנוכיה

תרגום מיידיש לאנגלית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם משפחות, אנשי אקדמיה ופרטיים)

תרגום איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
מתרגמים דוברי השפה כשפת אם
מעל 12 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
תרגום של כ-1000 מילים יכול להתבצע תוך יום!

תרגום איכותי עם Trans-That

תרגום מיידיש לאנגלית מאפשר לדוברי אנגלית להכיר את התרבות היידית של העבר (למשל דרך ספרים, מכתבים, יומנים ועוד), אבל לא רק. הודות לעובדה שיש עדיין קהילות בעולם שדוברות יידיש – תרגום מיידיש לאנגלית היא הדרך להגיע אליהן. אנחנו ב-Trans-That עומדים לרשותכם עם צוות מתרגמים דוברי יידיש ואנגלית ברמות שפת אם, שיודעים להתאים את הכתוב לקהל והתרבות האנגלו-סקסית, שמכירים את הניבים השונים של שפת היידיש ובעיקר – שמספקים לכם הצצה לעולם לא מוכר. אנחנו פה בשבילכם. צרו איתנו קשר.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

תרגום מיידיש לאנגלית שמנגיש את העבר

אין סיבה לוותר על תכנים בגלל פערי שפה, חבל להפסיד את המידע, את ההווי ואת התרבות רק בגלל שהשפה בה התוכן מובא אינו מובן. חשוב שתדעו, תרגום מקצועי וטוב יגיש לכם את המידע באופן אותנטי ככל שניתן, ובשפה שמובנת היטב לקורא ולקהל היעד שלכם. כך שהתרגום בעצם מאפשר לכם להפיל את פערי השפה, ואתם יכולים ליהנות מהמידע המוצג. כי תרגום טוב מתגבר על פערי השפה, ומקרב בין אנשים, תכנים ומידע. אנחנו בחברת Trans-that מציעים מענה אופטימלי לתרגום מקצועי וטוב. זאת בעזרת המתרגמים המקצועיים שלנו ששולטים היטב בשפות יידיש ואנגלית.

המתרגם האידיאלי לתוכן שלכם

כאשר אתם פונים אלינו עם תוכן ביידיש ומעוניינים לתרגם אותו לאנגלית, אנחנו לפני הכול מזהים את התוכן, את המטרה ואת מהות המשימה, ובהתאם לכך אנו נבחר את המתרגם הרצוי, כדי שתקבלו תוצאה מושלמת, מקצועית, איכותית ומשביעת רצון. רק הודות לצוות הנרחב של המתרגמים שאנו עובדים איתם, אנו מסוגלים להציע מענה מושלם לכל צורך, ולאפשר תרגום יסודי, מקצועי ואיכותי לשביעות רצון הלקוח, על הצד הטוב ביותר. לאחר תרגום מיידיש לאנגלית תקבלו טקסט מדויק, מקצועי ואיכותי שיוכל לשמש אתכם בהתאם למטרה אשר לשמה בחרתם לתרגם אותו.

פנו אלינו לקבלת תרגום מקצועי!

מעוניינים לבצע תרגום מיידיש לאנגלית? ליהנות מהמידע הקיים, להבין אותו או להנגיש אותו לקהל יעד נוסף? אנחנו בחברה מזמינים אתכם לקבל מענה מקצועי ומותאם היטב לצרכים שלכם, אצלנו תהיו מרוצים מתרגום איכותי ומשירות מסור עד לשביעות רצון מלאה!

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


    X
    דילוג לתוכן