דף הבית » תרגום שפות » שירותי תרגום מאורדו לעברית  

שירותי תרגום מאורדו לעברית  

אם קבלתם לידיכם טקסט באורדו, אם יש לכם מידע שאינכם יכולים לפענח אותו בגלל השפה שאינה מוכרת לכם, אתם מחפשים כנראה שירות תרגום טוב שיפענח לכם חוברת הוראות הפעלה, מסמכים רשמיים וכדומה. בכל מקרה כזה אתם זקוקים לשירות של תרגום מאורדו לעברית. באמצעות תרגום לעברית אתם יכולים להתמצא באתר שכתוב בשפה זרה, לקבל מידע רפואי, להגיש מסמכים נדרשים ועוד.

יש שפות פופולאריות שכולנו לומדים להסתדר איתם בצורה כזו או אחרת. אנגלית, צרפתית ועוד שפות רווחות שלא קשה למצוא מי שיתרגם עבורנו את הטקסטים כנדרש. אך יש גם שפות נדירות יותר שלא כל אחד מאתנו נחשף אליהן. מי מבצע עבודות תרגום מאורדו לעברית?

על השפה, על התרבות ועל ההיסטוריה של אורדו

אורדו הינה ניב של הינדוסטנית אשר מזוהה עם תושביה המוסלמים של דרום אסיה. שפת האורדו מדוברת בפקיסטן, הודו ובמדינות נוספות. השפה התפתחה על בסיס הודי בהשפעה של שפות נוספות; פרסית, ערבית, טורקית ועוד.

הצורך לתרגם טקסט מאורדו לעברית

כאשר נוצר צורך לתרגם טקסט מאורדו לעברית, יש למצוא מתרגם שבקיא בשתי השפות, הן שפת המקור שבו הטקסט מתקבל והן שפת היעד. זאת כדי לדייק את המשימה ולהשיג בסופו של דבר תרגום מקצועי ומדויק מאוד. נזכור כי תרגום טוב לא מתייחס רק למשמעות של המילים ולתרגום של כל משפט ומשפט, אלא יש התייחסות לתרבות, למנטליות ולכל מה שנלווה לטקסט ולקוראים שלו. כי מלבד לפערי שפה יש עוד הבדלים עצומים בין קורא אורדו לקורא עברית… כך שהמתרגם צריך להכיר את התרבויות ולבצע את התרגום בהתאם לכך.

חברת Trans-that והתרגום שלכם

החברה שלנו מתמחה במתן מענה ופתרונות תרגום מכל שפה ולכל שפה שתרצו. הגלובליזציה שמאפיינת את החיים במאה הנוכחית רק מגבירה את הצורך להתאים תכנים לקהלים שונים, ולבצע תרגומים משפה אחת לרעותה. כאן באה החברה ומציעה פתרון מותאם ונוח שמאפשר לכל אחד לתרגם את הטקסט שבידיו לשפה הרצויה לו. בין אם מדובר על שפה פופולארית ונפוצה, ובין אם השפה נדירה וכמעט לא מוזכרת בארץ, אצלנו ינתן לכם הפתרון היעיל והמתאים ביותר.

כך יתבצע התרגום שלכם

החברה שלנו מציעה מענה יעיל ומקצועי שנועד לספק לכל לקוח שירות משביע רצון כפי שמתאים לו בנקודת הפנייה שלו אלינו. כך זה מתנהל:

  • אתם יוצרים קשר ומציגים את הטקסט אותו ברצונכם לתרגם. אתם מספרים על המטרה, על קהל היעד וכדומה.
  • אנו מקבלים את העבודה, בודקים את ההיקף ואת המורכבות שלה ונותנים לכם הצעת מחיר הוגנת.
  • העבודה מועברת לידי המתרגם הנבחר שמתאים לו לבצע את המשימה הזו, מבין כלל המתרגמים שעובדים עם החברה שלנו. המתרגם מוודא שכל הפרטים ברורים לו, וכי המשימה מובנת. והוא יוצא לדרך.
  • עם סיום העבודה התרגום מועבר אליכם, ואתם מוודאים שהעבודה בוצעה כראוי והטקסט שהתקבל עונה על הצורך שלכם.

תרגום מהיר ויעיל במקצועיות בלתי מתפשרת

טרנס ד'את מובילה בגאווה את ענף התרגום, ומציעה לכל אחד את המענה ואת הפתרון המתאימים לו לפי המשימה הרצויה. אצלנו מתרגמים מאורדו לעברית מדיה, טקסטים, מסמכים משפטיים, מסמכים רפואיים, כתוביות, אתרים, טקסטים שיווקיים ועוד. אצלנו מתייחסים לא רק לתרגום הטכני, אלא הרבה מעבר לכך – לאווירה ולנימה שמורגשות בין השורות. כך התרגום שמתקבל בסיום העבודה קולע למטרה, עושה את העבודה וממלא את התפקיד שלו ביעילות מקסימלית.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

    גלילה למעלה דילוג לתוכן