גאורגיה

תרגום מעברית לגאורגית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תרגום איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
מתרגמים דוברי השפה כשפת אם
מעל 12 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
תרגום של כ-1000 מילים יכול להתבצע תוך יום!
customers

תרגום איכותי עם Trans-That

תרגום מעברית לגיאורגית נדרש בעיקר בתחומים שבהם יש לישראל ולגיאורגיה קשרי מסחר (למשל, צבא, כלכלה, תרבות, חינוך, נדל”ן, תיירות, רפואה ועוד), אבל לא רק. אנחנו ב-Trans-That יודעים לתרגם מעברית לגיאורגית גם מסמכים אישיים, חוזים, מצגות, אתרי אינטרנט, מידע מקצועי ובעצם (כמעט) הכל. כל מתרגמנו דוברים גיאורגית ועברית ברמת שפת אם (לרבות הניבים המקומיים), יודעים להתאים את התרגום לקהל היעד ולתרבות בגיאורגיה ובעיקר – הופכים את התרגום לכרטיס הביקור הכי טוב שלכם בגיאורגיה. צרו איתנו קשר והבטיחו תרגום מקצועי ואיכותי שהוא הרבה יותר ממילים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

גאורגית שנקראת גם גרוזית או גרוזינית היא לא רק השפה המדוברת בגאורגיה, אלא השפה הרשמית של המדינה. המשמעות היא שכ-4 מיליון איש (שהם כ-83% מאוכלוסיית גאורגיה) דוברים גאורגית, אבל לא רק הם. יש כ-7.5 מיליון איש ברחבי העולם שדוברים גאורגית, בעיקר בטורקיה, איראן, רוסיה, דרום אוסטיה, ארה”ב, אג’רבייגן, מערב אירופה וכמובן בישראל (כאן מדובר בגאורגית יהודית). לגאורגית יש כ-15 ניבים:

 • אימרית
 • ר’צה-לצ’חומית
 • גורי
 • אג’רית
 • פשאבית
 • כרתלית
 • קאחית
 • אינגילואית
 • תושית
 • חבסורית
 • מוחבית
 • אימרחבית (ניב שנפוץ בטורקיה)
 • פרידיאנית
 • מתיאולית
 • מסחתית

גאורגית היא גם השפה הספרותית והדומיננטית של הגאורגים באשר הם, במיוחד אלו שדוברים שפות אחרות ממשפחת השפות הכרתווליות (שנקראו גם שפות קווקזיות) כמו מגרלית, סוואנית (שתיהן מדוברות בעיקר מערב גאורגיה) ולאזית שמדוברת בעיקר בדרום-מערב גאורגיה ובצפון-מזרח תורכיה. בניגוד לשאר השפות במשפחת שפות זו, הגאורגית היא השפה היחידה שיש לה כתב

גאורגית נכתבת באלפבית פונטי (כלומר כל עיצור בו מייצג הגייה) שנקרא אלפבית גאורגי, כתב שהוכר ע”י אונסק”ו בשנת 2016 בתור מורשת תרבותית בלתי-מוחשית. אלפבית זה כולל 33 אותיות ונקרא גם “מחדולי”, ה”כתב החילוני” או “כתב האבירים”. אלפבית זה הופיע לראשונה בכתובים במאה ה-11 ושימש למטרות לא-דתיות והחליף את החוצורי  (או בשמו הנוסף “הכתב הכנסייתי”)- כתב שכלל 38 אותיות ושנעשה בו שימוש עדיין בתחום הדת והאדריכלות.

המשמעות היא שכיום באלפבית הגאורגי אין אותיות גדולות וקטנות ואין אותיות דפוס וכתב, אבל מצד שני יש בה שיטת ספירה שמושתתת על בסיס 20, עיצורים שהופכים אותה קשה להגייה והמון פעלים יוצאים מהכלל  – מה שהופך את הגאורגית לשפה שאינה דומה לאף אחת מהשפות של המדינות השכנות. למזלכם, כיום דוברים גאורגית בעיקר צעירים שנולדו באזור תפוצתה אחרי נפילת המשטר הקומוניסטי. ולמה זה חשוב? כי אם אתם נדרשים לתרגום מעברית לגאורגית אתם בבעיה…

תרגום מעברית לגאורגית

תרגום מעברית לגאורגית נעשה בעיקר בתחומים שבהם ישראל וגאורגיה פיתחו מערכת יחסים, למשל צבא, תרבות, כלכלה, חינוך ומסחר (בעיקר נדל”ן). נכון לשנת 2008 היקף ההשקעות של ישראלים בגאורגיה הוערך בכמיליארד דולר, כך שלא מן הנמנע שכיום הוא שווה הרבה יותר. במהלך השנים ישראל אף סייעה לגאורגיה במספר מקרים, למשל שלחה סיוע הומניטרי לאחר רעידת האדמה במדינה ב-2002, אספה בגדים וציוד רפואי לנפגעי המלחמה בין גאורגיה ורוסיה ועוד.

בכל המקרים האלו וברבים נוספים נדרש תרגום איכותי מעברית לגאורגית, כך שאסור לכם לקחת סיכון ועליכם לפנות למקצוענים ביותר בתחום התרגום – חברת התרגום טרנס דאת. החברה מעסיקה מתרגמים בעלי ידע, ניסיון ומיומנות בתרגום מעברית לגאורגית שדוברים, קוראים וכותבים בשתי השפות ברמת שפת אם – מה שמבטיח שתקבלו תרגום מהימן, בשפה רהוטה ותקנית וללא שגיאות כתיב, דקדוק או תחביר.

בחברת התרגום טרנס דאת המתרגם יותאם לכם ולא להיפך, למשל לפי נושא הטקסט (צבא, תרבות, כלכלה, חינוך, מסחר, נדל”ן, דת, אדריכלות, עסקים וכו’) ואופי הטקסט (אתר אינטרנט, ברושור, מצגת, חוזים, מודעות, מידע מקצועי, מסמכים שונים, תכתובות דואר אלקטרוני ועוד). המשמעות היא שאתם תיהנו מתרגום עם ערך מוסף שהוא לא רק מילים, אלא הרבה יותר מכך. וזה עוד לפני שדיברנו על האפשרויות של לוקאליזציה ושל עריכת תרגום כולל ניסוח מחדש של הטקסט המקורי, שיפורו ועוד.

חברת התרגום טרנס דאת מפעילה מוקד אנושי שפועל 24/7, מתחייבת לזמני תגובה מהירים עד מיידיים ולמחירים נוחים. והכי חשוב – תרגום מעברית לגאורגית דרך חברת התרגום טרנס דאת מתבצע ע”פ לוח הזמנים שאתם קובעים ומגדירים, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את הכי טוב שיש. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר והתחילו ליהנות מתרגום שהוא חוויה. אז למה אתם מחכים?

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

שאלות נפוצות

כמה זמן לוקח לבצע תרגום מעברית לגאורגית (גרוזינית)?

משך הזמן שנדרש לבצע תרגום מעברית לגאורגית (גרוזינית) הוא פונקציה של מורכבות התרגום, אבל עקרונית ניתן לתרגם עד 1000 מילים בעברית לגאורגית (גרוזינית) תוך יום אחד. הקליקו כאן לפרטים נוספים

כמה עולה תרגום מעברית לגאורגית (גרוזינית)?

עלות התרגום מעברית לגאורגית (גרוזינית) נגזרת מאלמנטים רבים, למשל מורכבות הטקסט המקורי, לוח הזמנים לתרגום, האתגרים שעומדים בפני המתרגם ועוד. לחצו פה להזמנת תרגום מעברית לגאורגית (גרוזינית) במחירים נוחים

איך מבצעים תרגום מעברית לגאורגית (גרוזינית)?

זה ממש פשוט. יוצרים קשר עם חברת התרגום טרנסדאת ונהנים מתרגום מעברית לגאורגית (גרוזינית) במחירים נוחים, בלוחות זמנים מהירים, בתחומים שונים(למשל, צבא, כלכלה, תרבות, חינוך, נדל”ן, תיירות, רפואה ועוד) ובפורמטים מגוונים: תרגום של תעודות, חוזים, מצגות, אתרי אינטרנט, מידע מקצועי ועוד.

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


  X
  דילוג לתוכן