החוף של סנטוריני

תרגום מיוונית לעברית

עשרות אלפי לקוחות מרוצים (גם עסקים קטנים וגם מוסדיים)

תרגום איכותי בסטנדרט גבוה
עמידה בלוחות זמנים (גם קצרים)
מתרגמים דוברי השפה כשפת אם
מעל 12 שנות ניסיון
אפיון ודיוק הצרכים הלשוניים שלכם
תרגום של כ-1000 מילים יכול להתבצע תוך יום!
customers

תרגום איכותי עם Trans-That

תיירות, נדל”ן, הייטק, ספנות וייבוא – אם אתם משתפים פעולה (או מתכננים לעשות זאת בעתיד) עם חברות יווניות וקפריסאיות בתחומים אלו ובתחומים נוספים – פנו אלינו. אנחנו ב-Trans-That מתרגמים מיוונית לעברית את כל סוגי התכנים המקצועיים והאישיים, מעסיקים אך ורק מתרגמים שדוברים עברית ויוונית ברמת שפת אם ויודעים להתאים את התרגום לקהל הישראלי. כי אצלנו תרגום הוא הרבה יותר ממילים.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

קוראים יוונית? מבינים את השפה? אם אתם זקוקים לפענח חוזה לרכישת נדל”ן ביוון, אתר עסקי או תיירותי שכתוב בשפה היוונית, ואינכם איך לומר, לא יודעים יוונית?

תוכלו לבחור לפעול בשתי אפשרויות. האפשרות הראשונה והזולה, זו שנגישה לכל אחד ולא מצריכה בכלל לפתוח את הארנק, היא להיעזר בכלי התרגום הדיגיטליים. התוצאה? לפעמים משעשעת, לפעמים לא ברורה וכמעט תמיד לא עונה על הצורך. האפשרות השנייה אמנם יקרה יותר וגם מצריכה בירור וחיפוש, אבל היא מביאה תוצאה מושלמת. שירותי תרגום מיוונית לעברית תעניק לכם תרגום מקצועי ומדויק שיהיה שימושי ועונה על הצורך!

מהם שירותי תרגום?

שירותי תרגום אלו שירותים שניתנים על ידי מתרגמים שבקיאים בשתי שפות לכל הפחות. ההיכרות עם שתי השפות מאפשרת למתרגמים להתאים טקסט בשפה X למי שקורא ודובר שפה Y. ובמקרה המדובר – להתאים טקסטים שמוצגים ביוונים לקהל שקורא עברית. כאשר שירותי תרגום נערכים בצורה הנכונה, התוצאה היא טקסטים מנוסחים היטב, ברורים ומביעי מסר תואם לזה שהוצג במקור.

על השפה היוונית

השפה היוונית הינה שפה הודו אירופאית שמקורה ביוון. בתקופה ההלניסטית השפה התפשטה לאזורים נוספים בעולם, וכך נוצרו ניבים שונים של השפה. היא מסומנת בקוד el והיא נכתבת בסימני אלפבית יווני. היא משמשת כשפת אם עבור 15,000,000 אנשים בעולם. חשוב לציין שיש פערים גדולים למדי בין היוונית העתיקה לבין היוונית המודרנית. מה שאומר שמי שמכיר את השפה העתיקה, לא בטוח יצליח לתקשר עם דוברי יוונית מודרנית…

המדינה והמעמד שלה בעולם

יוון היא מדינה קטנה, אך יש לה מעמד נחשב, מבחינה תיירותית בעיקר. העובדה שהשפה שימושית גם בקפריסין מעלה את הצורך לפענח טקסטים עבור מטרות שונות. אמנם יוון חוותה משבר כלכלי והמצב שלה אינו מזהיר מהיבט זה, אבל דווקא נקודת השפל מגדילה את ההתעניינות של משקיעים זרים ברכישת נכסים בגבולות המדינה.

התוכן שלכם ביוונית והתרגום שלו לעברית

תרגום לעברית של תכנים ביוונית מצריכה מעבר לתרגום המילולי, גם התאמה תרבותית. הכוונה לכך שאם קורא ישראלי רוצה להבין ולקלוט את התוכן, המילים צריכות לפנות ולדבר אליו. אמנם יוון אינה רחוקה מישראל, אך התרבות והמנטליות בהחלט שונים באופן משמעותי. מתרגם טוב לוקח בחשבון את פערי השפה לצד פערי מנטליות ותחומי עניין, ואת התרגום מבצע באופן מושלם שייעד את התכנים לקורא הישראלי שדובר עברית.

חברת Trans-That והשירות המושלם עבורכם

חברת Trans-That מתמחה במתן שירותי תרגום בשלל שפות ולכל מטרה. החברה מפעילה צוות מוכשר ומנוסה של מתרגמים. כל עבודה שמגיעה לידינו תועבר לידיו של מתרגם מקצועי ומנוסה שמסוגל לבצע את המשימה באופן מושלם ונכון. כך שהתכנים יהיו ברורים ויענו על הצורך בהתאם לנדרש. גם אתם תוכלו למצוא אצלנו את המענה המתאים ולקבל את העבודה המקצועית והמדויקת כפי שאתם צריכים.

תרגום מקצועי יוביל לכך שתכנים שמקורם ביוונית יקבלו חזות עברית. הם ינוסחו באופן בהיר וברור לקורא העברית. כך שהתוכן יוכל להיות שימושי ומועיל. זה יכול להיות תכנים בנושאי נדל”ן, ספנות או יבוא ויצוא. בתחומי נופש, תיירות ועוד. כמו כן יש לא מעט תכנים מקצועיים כמו מאמרים ומידע נחוץ שתרגום מיוונית ינגיש אותו לשימוש של מי שדובר עברית. מעבר לכך חשוב לציין את הצורך להגיע ללקוח פוטנציאלי שאינו מבין את המסרים הכתובים בשפה מסוימת. כי אם חברה יוונית מעוניינת לפגוש את הלקוח הישראלי, היא צריכה למצוא מתרגם שיודע להתאים את הטקסטים מבחינה שיווקית לקורא דובר עברית. כדי לקבל תוצאה מושלמת אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר!

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-6706616

שלחו מייל  office@trans-that.co.il

Scroll to Top
לקבלת הצעת מחיר


    X
    דילוג לתוכן