דף הבית » תרגום שפות » שירותי תרגום מדנית לעברית  

שירותי תרגום מדנית לעברית  

לא משנה לאיזו מטרה עליך לתרגם מדנית לעברית, צוות המתרגמים של Trans-that כאן כדי להבטיח שהמשימה תבוצע במקצועיות בלתי מתפשרת.

עם אנשי מקצוע מובילים בתחום, שירות ללא תחרות ומחירים משתלמים, אנו הכתובת שלך לכל שירותי הלוקליזציה והתרגום. דנמרק היא אחת מהמדינות החזקות והמשגשגות במערב וטומנת בחובה הזדמנויות רבות לישראלים. בין אם דנמרק מהווה עבורך יעד ללימודים גבוהים, להשתקעות, לשיתופי פעולה עסקיים או להשקעות אטרקטיביות, סביר מאוד להניח שיהיה עליך להסתייע בשירותי תרגום. עם Trans-that, ממתינים לך כמה יתרונות משמעותיים כשזה מגיע למשימות תרגום מדנית לעברית.

מציבים את הדייקנות בראש סדר העדיפויות

השפה הדנית נפוצה בעיקר בצפון אירופה. מעבר להיות שפתה הרשמית של דנמרק והעם הדני, היא נפוצה באיי פארו השוכנים בסמוך לאיים הבריטיים, בגרינלנד ובמחוזות מסוימים בגרמניה. כמו שפות נורדיות רבות אחרות, גם לה מאפיינים ייחודיים ודיאלקטים רבים. לכן, אנו דואגים לעבוד עם מתרגמים שיידעו לזהות את הניואנסים המעודנים של השפה ויעניקו לך תרגום בעל ניחוח טבעי וקולח. כזה שיגרום לקוראי הטקסט המתורגם שלך להרגיש כאילו נכתב בשפתם במקור.

כך למשל, בשפה הדנית היידוע (כמו ה' הידיעה בעברית) מופיע כתנועה בסופי מילים. התנועה עשויה להשתנות באופן ניכר על פי ההטיות השונות. לכן, הבקיאות של המתרגם שלך בדקדוק הדני היא קריטית כדי לשמר את משמעות הטקסט המקורית.

בנוסף, גם המין הדקדוקי הדני הוא ייחודי. בעוד שבשפות רבות מחולקים שמות עצם ל"זכר" או "נקבה", או לכל היותר למין שלישי (ניטרלי) הנפוץ בשפות הנורדיות, הדנית מחלקת את שמות העצם ל"מין נייטרלי" ו"מין משותף" המשלב בתוכו את הזכר והנקבה גם יחד. ללא בקיאות גבוהה בדקדוק הדני והיכרות מעמיקה עם אוצר המילים, יהיה קשה מאוד לבצע תרגום אמין, בעיקר לשפה כה טעונה מגדרית כמו עברית.

תרגום מדנית לעברית לכל צורך ויעד

בין אם עליך לתרגם גיליונות ציונים, מסמכים משפטיים או אפליקציה חדשה, אנו לא מגבילים אותך בשום תחום. יש לנו את הידע, המיומנות והצוות המקצועי כדי לעמוד במשימה הזו ולספק בידיך תוצאות בסטנדרטים הטובים ביותר בתחום. לאחר מסירת התוכן לידינו, אנו מעריכים את אופי המשימה ומתאימים לה את המתרגם המוכשר והמתאים ביותר לתחום הידע בו הוא עוסק.

לאחר סיום התרגום במועד שהוסכם מראש, התוכן עובר עריכה והגהה מקצועית ומגיע אליך כשהוא מהוקצע ומוכן לשימוש בכל פורמט הנחוץ לך.

שירותים מגוונים בתחום השפה והתרגום

אנו מעמידים לרשותך מעטפת שירותים נרחבת הכוללת תמלולים, לוקליזציית אתרים, תרגום סימולטני, עריכה לשונית ועוד שלל שירותים נוספים שיאפשרו לך לגייס לשורותיך שליטה מלאה בשפת המקור הנדרשת לך לכל מטרה. לאורך השנים צברנו ניסיון רב במשימות מורכבות וייחודיות וסייענו ללקוחות שלנו לתרגם תכנים בכל רמת קושי ולמטרות ייחודיות. צוות שירות הלקוחות שלנו הוא לפי הידוע לנו היחיד בארץ המציע מענה אנושי הזמין עבורך 24/7.

משמעות הדבר היא שיהיה באפשרותך ליצור איתנו קשר בכל יום ובכל שעה וליהנות מזמני מסירה ללא כל תחרות. כל שעליך לעשות הוא רק למסור לנו את התוכן בידיעה שהעבודה נמצאת בידיים האמינות והמקצועיות ביותר.

התרגום הבא שלך ממש מעבר לפינה

נשמח לספק לך מענה לכל שאלה שעשויה להיות לך על תרגום מדנית לעברית או על כל משימת תרגום אחרת.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת או לביצוע הזמנה מהירה, כל שעליך לעשות הוא רק לפנות אלינו כעת דרך האתר ואנו נחזור אליך בהקדם עם כל הפרטים הנדרשים כדי להתחיל.  

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

    גלילה למעלה דילוג לתוכן