דף הבית » תרגום שפות » תרגום להולנדית | תרגום מהולנדית
תרגום להולנדית | תרגום מהולנדית

תרגום להולנדית | תרגום מהולנדית

בהולנדית קיים הבדל בין השפה המדוברת והשפה הכתובה. הדקדוק ההולנדי מורכב בדומה לדקדוק הגרמני, וישנן מספר דרכים לנסח את אותו הטקסט. מסיבה זו, היותו של מתרגם להולנדית יליד הולנד או בלגיה אינה מספקת, והוא חייב להיות מתרגם מקצועי, אקדמאי, מיומן ומנוסה. כל מתרגם להולנדית בהייטקסט עונה על דרישות אלו. מסיבה זו, ומאחר שאנו ב Trans-That שרותי תרגום שמים דגש על איכות ורמה מקצועית גבוהה.

תרגום מעברית להולנדית

הולנדית (Nederlands) היא שפה אירופית המשתייכת לענף השפות הגרמאניות המערביות במשפחת השפות ההודו-אירופיות. תרגום להולנדית מורכב למחחיב מתרגם מקצועי.

תרגום להולנדית | תרגום מהולנדיתההולנדית מדוברת כשפת אם בפי למעלה מ-23 מיליון אנשים ברחבי העולם, מרביתם תושבי הולנד (15 מיליון) ובלגיה (6 מיליון). רבע מיליון נוספים דוברים את השפה במושבה ההולנדית לשעבר סורינאם. 5 מיליון אנשים נוספים דוברים אותה כשפה שנייה, רובם תושבי בלגיה. יש המונים בין דוברי הולנדית גם כ-15-23 מיליון דוברי אפריקאנס, שפה הקרובה מאוד להולנדית והמדוברת בדרום-אפריקה. בבלגיה מכונה השפה לעתים פלמית(הולנדית: Vlaams; אנגלית: Flemish), אך במסמכים רשמיים, מילונים וכדומה היא נקראת תמיד הולנדית. ההבדלים בין ההולנדית המדוברת בהולנד לבין זו המדוברת בבלגיה מסתכמים בעיקר בתחום המבטא, ובאופן מוגבל באוצר המילים. אף על פי שההולנדית היא השפה ה-37 בעולם בתפוצתה (מתוך 6,500 שפות לערך), זוהי השפה ה-11 בתפוצת הפרסומים בעולם, והוויקיפדיה בשפה ההולנדית היא השנייה בגודלה בעולם.

תרגום להולנדית

הולנדית היא אחת השפות הקרובות ביותר לאנגלית, בפרט מבחינת אוצר המילים שלה (השפה הפריזית המדוברת בצפון הולנד קרובה לאנגלית עוד יותר), אך מבחינת מבנה המשפט וההגייה היא קרובה יותר דווקא לגרמנית תחתית (Plattdüütsch). הדקדוק ההולנדי אינו מסובך כמו זה של הגרמנית, אך יותר מזה של האנגלית. השפה ההולנדית נכתבת באמצעות האלפבית הלטיני. לצורך כתיבת ההולנדית נעשה שימוש ב-26 אותיות.

גלילה למעלה דילוג לתוכן