דף הבית » שירותי תרגום קורות חיים בכל השפות

שירותי תרגום קורות חיים בכל השפות

לא משנה מהי ההכשרה המקצועית שרכשתם, ההצלחה שלכם ביצירת הקשר עם מעסיק פוטנציאלי במדינה זרה נשענת על גורם מרכזי אחד: מסמך קורות חיים מתורגם ומעוצב היטב!

שירות תרגום קורות החיים שלנו כולל הגהה נוספת של קורות החיים שלך לאחר התרגום על מנת להבטיח איכות אופטימאלית. נוהל זה גורם לשיפור משמעותי של איכות התרגום, מבחינת הניסוח ומבחינת הסגנון. ב-Trans-that האיכות עומדת לפני הכל, תרגום אקדמי זה המומחיות שלנו.

תרגום לשישים שפות שונות

שירותי תרגום מקצועיים של קורות חייםאנו מציעים לרשותכם צוות מתרגמים גדול שמתוכם יבחר יליד המדינה אליה קורות החיים שלכם מיועדים להישלח. אנו מבטיחים כי איש המקצוע שיבחר עבור תרגום קורות חיים שלכם תמיד יתרגם לשפת האם שלו, השפה בה הוא שולט באופן טבעי. לכל איש צוות המתרגמים ב-Trans-that יש ניסיון בן שנים ולחלק גדול מהם גם תארים אקדמיים בתחום התרגום והבלשנות.

מהיר, איכותי ונוח

כחלק מהשירות שלנו ועל מנת להבטיח איכות תרגום אופטימאלית כל קורות החיים המתורגמים אצלנו עוברים הגהה נוספת לפני השליחה ללקוח. נוהל זה משפר באופן משמעותי את איכות התרגום המתקבלת בסוף התהליך. לנו ב Trans-that חשוב שתקבלו את ההזמנה לראיון העבודה שלכם כמה שיותר מהר!

קו"ח מתורגמים בכל פורמט דיגיטלי מקובל בעולם

אם קורות החיים שלכם נשלחים אלינו בקובץ דיגיטלי אתם תמיד תקבלו בחזרה את התרגום באותו פורמט במטרה להפוך את שליחתו לארץ היעד לפשוטה יותר עבורכם. שירות תרגום קורות החיים שלנו מאפשר לכם לקבל את התרגום גם בפורמטים שונים בהתאם לנהוג במדינה בה אתם רוצים להתחיל לעבוד ואחרי שעבר לוקליזציה מתאימה.

12 עד 24 שעות

בנוסף, עם שירותי התרגום המהירים שלנו תקבלו את קורות החיים המתורגמים שלכם תוך 24 ואפילו 12 שעות כדי שתוכלו להגיב מהר להצעות עבודה רלוונטיות.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנת תרגום קורות חיים

אנחנו כאן לרשותכם בכל עת…

גלילה למעלה דילוג לתוכן